Finálový večírek

Všechny blogerky a jejich čtenáře bude jistě zajímat, že se 5. 11. 2014 uskuteční finálový večírek, který slavnostně zakončí druhý ročník Blogerky roku. Tešit se můžeme na příjemný večer pořádaný na počest blogerek, blogů a blogování za účasti zajímavých hostů a samozřejmě také partnerů. Blogerka roku vznikla právě proto, aby pomohla dostat blogování ještě více do povědomí veřejnosti, a seznámila ji s novými celebritami dnešní doby.


Přestože titul získá blogerka, která dostane nejvíce hlasů od svých čtenářů, večer bude patřit všem blogerkám, neboť jsou to ony, kdo denně přináší svým čtenářům spoustu inspirace a zábavy, ale často také radu a pomoc. Blogerky jako autorky originálního obsahu nás obohacují v mnoha oblastech našeho života, krásou a módou počínaje a kulinářstvím konče. A protože zájmy, vkus a styl čtenářů se různí, má také každý z nich svou oblíbenou blogerku. Pokud chceš nominovat tu svou, můžeš tak učinit od 8. 9. do 30. 9. Anebo můžeš začít rovnou blogovat a pokusit se získat titul Blogerka roku v příštím roce.     


Finálový večírek proběhne v jednom z nejkrásnějších hotelů v Praze, v hotelu BOSCOLO PRAGUE, Autograph Collection®, konaný za účasti blogerek, partnerů, zástupců médií a českých celebrit.

A na vystoupení jakého hosta se můžete těšit? To vám brzy prozradíme...

Připomeňme si oficiální písníčku Blogerky roku, kterou pro nás složil a nazpíval Petr Lüftner.