Top nákupní klub Stilago exkluzívně přináší mezinárodní značky

Bolejí vás nohy z běhání z jednoho obchodu do druhého, či z jednoho nákupního centra do druhého? Proč si nakupování neulehčíte a nezpříjemníte? Nakupování je přece zábava a radost. Stilago je nákupní klub, který vám umožní nakupovat z pohodlí vašeho domova. Nákup u nás je jednoduchý a bezproblémový.

Top nákupní klub Stilago exkluzívně přináší mezinárodní značky, které nabízí vysoce kvalitní produkty pro každého. Sháníte oblečení, obuv, spodní prádlo či bytové doplňky? Široká škála značek, bohatý sortiment výrobků - vše na jednom místě, na www.stilago.cz.

Pro vaše snadnější a přehlednější nakupování je Stilago rozděleno do několika samostatných platforem – Fashion Mall, Club a Outlet (Stil2go).Sekce Fashion Mall je otevřená pro každého, kdo touží po nejnovějších modelech světoznámých značek jako Desigual, Guess, Blink, Bronx, Tamaris, Clarks, Heine či Ellos. Stálá nabídka se pořád rozrůstá.

Na druhé straně Stilago Club je výhradně přístupný jenom pro členy klubu. Každý den je zde nová aktuální nabídka, která je časově omezená. V kampani, která trvá 3-5 dní, najdete značky jako Calvin Klein, Trussardi, Emporio Armani, Levis, Benetton a mnoho dalších. Pokud se stanete našim členem, budete prostřednictvím emailu každý den informováni o nové nabídce, takže vám už nic neunikne.

Pokud se vám přece jenom stane, že vám některá kampaň unikla, máte šanci v Outletu. Zde pořídíte značkový výrobek za zlomek běžné ceny a slevy zde sahají až do 80 %.

Každý den se ve Fashion Mallu, Clubu či Outletu objevují nové kolekce a naše nabídka je tak bohatá, že si každý najde to, po čem touží.

Naši zákazníci si také oblíbili tištěný katalog STYLE by Stilago, který je již osmí v pořadí a nabízí aktuální módní trendy. Na více než sto stranách tak najdete oblečení rozdělené dle barev a stylu.

Co se stane, když vám ty nádherné lodičky či šaty, co jste si vybrali nesedí  nebo vám nevyhovují? Žádné starosti. Zašlete nám produkt zpět a peníze vám vrátíme. Spokojený zákazník je pro nás prvořadý a my budeme rádi, když se k nám budete vracet. Myslím, že všechno bylo řečeno a že teď je ten správný čas jít nakupovat www.stilago.cz.