Simona Breen blogerkám fandí

Stejně jako v loňském ročníku Blogerky roku si také letos vybere svou Food blogerku zástupkyně potravinového řetězce s červenožlutým logem, BILLA, Simona Breen.

Simono, jste velkou příznivkyní blogerek, co na jejich činnosti nejvíce oceňujete?
Oceňuji zejména odvahu jít s kůží na net. Jsem vděčná, že jsou na světě stále lidé kreativní, kteří se nebojí experimentovat, objevovat a sdílet své prožitky s druhými. Že jsou to dámy aktivní s vlastním názorem, za kterým si stojí.

Máte svůj oblíbený blog, ať už z oblasti FOOD nebo i z jiné?
Z oblasti FOOD je to jednoznačně Food52 nebo The smitten kitchen. V oblasti módy sleduji Sartorialist nebo blog Garance Dore, z lifestylových je to nejčastěji A cup of jo nebo Reading my tea leaves. Svůj hlas v Blogerce roku 2014 jsem dala autorce blogu VEGANOTIC.

Jsou to právě blogy, co v době neosobní komunikace vzbuzují čím dál větší ohlas adresátů. Jen pro zajímavost, více než 70 % spotřebitelů uvedlo, že názory blogerů mají vliv na jejich nákupní rozhodování. Uvažujete v rámci Vaší komunikace o bližší spolupráci s blogerkami?
Neustále hledáme nové cesty, jak se přiblížit našim zákazníkům, ale více bych v tuto chvíli nerada prozrazovala. Každopádně komunikace v oblasti on-line je pro nás důležitá.

BILLA je známá tím, že pro své zákazníky připravuje různé zajímavé akce. Na co nového se můžeme těšit?
Nechte se překvapit. Mohu ale slíbit, že to zase bude zajímavá akce.

Naše čtenářky Vás znají především jako úspěšnou manažerku (a porotkyni Blogerky roku), prozradíte nám něco o sobě, třeba co ráda děláte ve svém volném čase?
Nad talířem dobrého jídla a se sklenkou dobrého vína hltám food blogy.

Čím jste si přála být jako dítě? A jaká byla vlastně Vaše cesta na manažerský post?
Jako dítě jsem chtěla být ledasčím, od kuchařky až po kosmonautku. V mém současném angažmá kombinuji to nejzajímavější ze všech mých vysněných profesí.

A poslední dvě otázky. Můžeme se na Vás těšit na závěrečném večírku? A je něco, co byste ráda vzkázala blogerkám?
Rozhodně tam budu. A blogerkám vzkazuji, ať je blogování baví a my se se tak můžeme těšit na spoustu nových inspirací.