RESERVED představuje unikátní kolekci, u níž je nejdůležitější nápad

Let’s fashion znamená bavit se módou, hledat si svůj vlastní styl a vytvářet svůj, maximálně individuální look. Let’s fashion je koncepční přístup ke spontánní stylizaci, moderním střihům, zajímavým a osvěžujícím barevným návrhům.

Stylizace připravené ve smyslu myšlenky Let’s Fashion jsou skvělou hrou s trendy, kombinováním vzorů a forem a typicky koncepčním přístupem. Tvář této kolekce Georgia May Jagger okouzluje ztělesněním smyslné volnosti, fascinující ženskosti a nenucené elegance.

Kolekce obsahuje kousky pro různé příležitosti inspirované rytmem městského života: od volnočasových, přes klasické až po kousky typu fast fashion. Let’s Fashion vznikla proto, aby inspirovala, okouzlovala a podněcovala fantazii.

Žena podle značky Reserved? Minimalisticky elegantní, milující pohodlí a svobodu. Dobyvatelka města a současně moderní outsiderka milující styl oversize. Aktivní, plná vlastních nápadů, individualistka. Silná a současně jemná vyznavačka života. Trochu vzpurná. Velmi ženská.

A na jaké trendy se můžete tuto sezonu těšit?

Navy Code

Zveme vás na palubu! Tento trend znamená plavbu po vlnách módních trendů v odstínech modré, šedé, černé a bílé s akcenty oranžové energie. U mimořádná pozornost je věnována precizním střihům a modernosti námořnických detailů. Dominují kožené topy, kalhoty a sukně.

Comfort zone

Pastelově. Smyslně. Ultra žensky. Ultra pohodlně.

Představujeme pohodlný a neobvykle ženský městský styl: strohé linie + měkké splývavé tvary a vrstvení v kombinaci s různými délkami dává široký prostor k sebevyjádření. Převažují pohodlné úplety, oversized halenky a svetry, zahalující vlněné pláště, ženské sukýnky a přiléhavé úzké kalhoty.

Pretty Outsider

Trochu vzpurná. Trochu nepokorná. Velmi ženská. Kdo říkal, že z mládežnické vzpoury je třeba vyrůst? Pretty Outsider (street style 90. let) věnuje Reserved všem silným a velmi expresivním dívkám. U trendu Pretty Outsider dominují motivy mřížky, šedá melanž, kůže, seprané džínsy, síťkované prvky a volná trika. Výrazný a nekompromisní styl Pretty Outsider je rovněž velmi smyslný s charakteristickou paletou barev červené, šedé a černé inspiruje k odvážnějším stylizacím.

Let’s fashion.

Let’s Rebel?

Let’s Reserved!

Více na www.reserved.com/cz