PUMA, jedna z předních světových sportovních společností

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí a prodává obuv, oděvy a doplňky. Za více než 65 let existence se PUMĚ povedlo vytvořit tradici výroby a designu kvalitních výrobků pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. Právě tuto skutečnost vyjadřuje nová kampaň společnosti PUMA s názvem Forever Faster. PUMA nabízí produkty ve třech hlavních kategoriích: běhání, trénink a lifestyle.

Kategorii běhání reprezentuje ten úplně nejpovolanější ze všech! Je to Usain Bolt, nejrychlejší muž světa! A není sám. Mezi PUMA běžce patří třeba i Švýcarka Lisa Urech a další špičkoví běžci. Běžecké produkty PUMA jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů za použití super inovativních technologií. Všechny běžecké produkty PUMA mají skvěle padnoucí střih, sofistikovaný design a disponují funkčními prvky. Hitem nejnovější běžecké kolekce jsou běžecké boty PUMA Faas 600 v2 v originálním barevném provedení. PUMA navíc motivuje k běhání aplikací PUMATRAC, která buduje běžeckou komunitu a z běhání dělá společenskou událost.

V kategorii trénink zastává nejdůležitější místo fotbal, kde PUMA nedávno v rámci kampaně Forever Faster představila novou žluto-fialovou verzi kopaček evoPOWER, které na hřišti obouvají hráči, jako je Mario Balotelli či Cesc Fàbregas, z českých hráčů potom reprezentanti Tomáš Rosický a David Limberský. Zbrusu nové kopačky PUMA evoSPEED 1.3 zase na hřišti uvidíte na hráčích, jako je Sergio Agüero, Marco Reus, Radamel Falcao a český reprezentant Václav Kadlec.

Nedávno PUMA v Londýně představila nové domácí, venkovní a pohárové dresy Arsenalu pro sezónu 2014/2015. Výkonnostní dresy hráčů disponují inovační technologií PUMA PWR ACTV, kdy jsou ACTV pásy strategicky umístěné tak, aby pokožce poskytovaly mikroskopické masáže a zásobovaly aktivní svaly hráčů energií rychleji a efektivněji.

Ani v kategorii lifestyle PUMA nezůstává pozadu. Díky řadě spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami, jako je Alexander McQueen, Mihara Yasuhiro či Fumi Nakamura, přináší PUMA inovativní a trendy design i do
svých módních produktů. Volnočasové produkty PUMA jsou originální a vždy jsou vyrobeny z kvalitních a pohodlných materiálů.

Mezi lifestylové produkty patří i kultovní tenisky Trinomic, které se zrodily už na přelomu 80. a 90. let a v inovativních designech zůstávají i nadále oblíbeným módním hitem.

www.puma.com