Představení firmy dokonalé vlasy

Společnost vznikla velmi kuriozním způsobem. Majitelce Dokonalých vlasů  byly v minulosti neodborným způsobem prodlouženy vlasy, jež byly navíc nekvalitní. Tato zkušenost byla tak nepříjemná a zklamání i nad jednáním nejmenované kadeřnice, tak velké, že se majitelka rozhodla nabídnout všem zákaznicím nejen kvalitní vlasy, ale také kvalitní prodloužení za přijatelnou cenu.

Po absolvování zahraničních školení a získání praxe, byla v roce 2009 uvedena na trh firma a značka Dokonalé vlasy.  I když je firma poměrně mladá, zaujímá dnes velmi významné postavení v ČR v oboru prodlužování vlasů, hlavně v prodeji vlasů a poradenském servisu nejen pro kadeřníky, ale i pro širokou veřejnost.

Paní Skarabellová z firmy Dokonalé vlasy k tomu dodává: abychom mohli nabídnout zákazníkům nejvyšší kvalitu vlasů, pečlivě vybíráme a kupujeme pouze panenské nezpracované lidské vlasy z různých regionů Evropy. Samozřejmostí je také výkup vlasů po celé ČR. Copy vlasů sami dále ručně zpracováváme, barvíme a odbarvujeme. Ruční barvení je sice zdlouhavý proces, ale vůči lidským vlasům je nejšetrnější. Nabízíme také barvení a zpracování vlasů přímo na zakázku dle požadavků zákazníka / speciální odstíny, melírovaní pramenů atd./. K barvení a odbarvení používáme značku L ´Oreal, která se řadí mezi nejkvalitnější značky, dostupné na našem trhu. Vlasy prodáváme buď ve volném copu nebo zpracované do pramenů se zakončením na techniky keratin, ring, bellargo a extendmagic. Vlasy a další příslušenství včetně vlasové kosmetiky, je možné zakoupit v kamenné prodejně nebo v internetovém obchodě www.dokonalevlasy.cz.

Kromě zpracování a prodeje vlasů pořádáme kurzy prodlužování vlasů na techniky keratin, ring a extendmagic. Jsme velmi pyšní na získané výhradní zastoupení značky extendmagic, neboť prodloužení a zahuštění vlasů touto technikou je nejen velmi šetrné k vlastním vlasům zákaznice, ale zaručuje velmi malé spoje, které zákaznice ani nevnímá. Navíc tato technika umožňuje zahuštění vlasů i u zákazníků s velmi jemnými, poškozenými a prořídlými vlasy ve všech partiích hlavy. Z toho také vyplývá slogan firmy „ prodlužování a zahušťování vlasů bez hranic“. Nedílnou součástí školícího centra je kadeřnický salon. Zaměřujeme se zejména na zahušťování prořídlých vlasů, velmi vnímáme trápení všech , kteří trpí částečnou alopecií nebo přišli o většinu vlasů díky nemoci atd. Rozzářené šťastné oči těchto zákazníků jsou naší největší odměnou a ujištěním, že se naše firma ubírá správným směrem.

Velmi si také vážíme všech, kteří se na nás s důvěrou obracejí o radu a zpětně nás informují o výsledku. V příštím roce budeme také nabízet kurzy kadeřnictví včetně prodlužování vlasů akreditované ministerstvem školství, tyto kurzy mohou být také dotované úřady práce jako rekvalifikační. Více na http://www.dokonalevlasy.cz/kurzy-prodluzovani-vlasu/t-307/.